בעלי עסקים - הצטרפו ללא עלות והתחילו למכור שוברי מתנה ❤️ להרשמה לחצו כאן

איך לשווק את הגיפט קארד שלך - מדריך למשתמש

איך לשווק את הגיפט קארד החדש של העסק?

מזל טוב! הצטרפתם לשכונתי, מעכשיו יש לכם ערוץ הכנסה חדש.
מהניסיון שלנו, ללא שיווק ופרסום מתאים ערוץ ההכנסה החדש לא יניב הרבה, אבל הצד החיובי של המטבע הזה הוא שאתם יכולים להשפיע עד כמה תרוויחו ממכירת שוברי המתנה החדשים שלכם.
כלל האצבע יחסית פשוט - ככל שתצליחו להגיע ליותר אנשים כך יגדל הסיכוי שהם יקנו את המוצר החדש שלכם.
זכרו שלא מדובר בקמפיין חד פעמי אלא במוצר חדש של העסק שיכול להגדיל את מעגל הלקוחות ולייצר הכנסה נוספת.

אז מה המטרה פה בכלל?

המטרה האמיתית של הגיפט קארד שלכם הוא לתת ללקוחות הזדמנות לתמוך בכם: כפי שאתם תמיד הייתם שם בשבילם לכוס קפה, בורקס, פרחים לשבת, ארוחה מפנקת ועוד - עכשיו זה הזמן שלהם להראות לכם עד כמה אתם חשובים להם.

הקהילה והקהילתיות היא מנוע הצמיחה החזק ביותר שלכם, נצלו אותו!

גיפט קארד או שובר מתנה זה לא בהכרח משהו שאנחנו תמיד מקשרים לתמיכה בעסקים שכונתיים, אז הכנו עבורכם מדריך קצר שיעזור לכם להפיק מפרויקט שכונתי את המירב עבור העסק שלכם.

המטרה האמיתית של הגיפט קארד שלכם הוא לתת ללקוחות הזדמנות לתמוך בכם: כפי שאתם תמיד הייתם שם בשבילם לכוס קפה, בורקס, פרחים לשבת, ארוחה מפנקת ועוד - עכשיו זה הזמן שלהם להראות לכם עד כמה אתם חשובים להם.

הקהילה והקהילתיות היא מנוע הצמיחה החזק ביותר שלכם, נצלו אותו!

גיפט קארד או שובר מתנה זה לא בהכרח משהו שאנחנו תמיד מקשרים לתמיכה בעסקים שכונתיים, אז הכנו עבורכם מדריך קצר שיעזור לכם להפיק מפרויקט שכונתי את המירב עבור העסק שלכם.


5 דרכים בעזרתם תוכלו לשווק את שובר המתנה שלכם

1. השתמשו בשטח הפרסום הפיזי שכבר יש לכם

כן, אנחנו מדברים על הקופה, השולחנות וחלון הראווה. כמה פשוט ככה יעיל - תלו שלט ליד הקופה ובכניסה לעסק שמספר לכולם על שובר המתנה החדש. השלט צריך להיות ממוקם במקום בולט. תוכלו להוסיף קוד QR על השלט אשר יוביל לעמוד המוצר שלכם באתר שכונתי - בו לקוחות יוכלו לרכוש את שובר המתנה שלכם במהירות וקלות.

לקוחות יושבים אצלכם בעסק? תוכלו גם לקחת את זה צעד אחד קדימה: הוסיפו שלט לכל תפריט / קטלוג או הניחו אחד בכל שולחן המסביר על שכונתי ומזמין את הלקוחות לרכוש שוברי מתנה.

תוכלו למצוא שלט מעוצב עם הלוגו שלכם בערכת ההצטרפות.

 

2. פנו ללקוחות עם מה שכבר יש לכם - טלפונים, מיילים ורשימת לקוחות

יש לכם כבר אתר אינטרנט? פרופיל באיזי? או רשימת קשר של לקוחות קבועים?

השתמשו בהם - פרסמו את המוצר החדש ללקוחות הקבועים שלכם.

עדכנו את החשבונות הקיימים שלכם בפלטפורמות השונות כך שיכללו את כל המידע של בית העסק ודאגו להוסיף לינק לעמוד שלכם באתר שכונתי.

בסופו של דבר מדובר בשטח פרסום בחינם שאתם יכולים לנצל!

במידה ויש לכם טלפונים של לקוחות קבועים או רשימת מיילים, השתמשו גם בהם!

הפיצו ללקוחות שלכם מסרון או מייל עם כל הפרטים על השוברים החדשים שלכם. ודאו שאתם עושים את זה בטוב טעם עם מסר אישי ורגשי כדי שכולם ירצו לקנות מכם את השוברים החדשים.

 


3. רשתות חברתיות, רשתות חברתיות רשתות חברתיות!

לא סתם אתם משקיעים כל כך הרבה מאמץ ברשתות החברתיות שלכם - השתמשו בכוח שכבר צברתם על מנת לפרסם את המוצר החדש.

ספרו על המוצר החדש, ספרו על פרויקט שכונתי, ספרו על הקשיים שעברתם בחודשים האחרונים. הכי חשוב זה לשמור על אותנטיות, אנשים מתחברים לאמת - לא צריך מעצב/צלם בשביל שתצא תמונה יפה ולא צריך כותב מקצועי כדי לספר סיפור טוב. השתמשו במילים שלכם כדי לספר עד כמה תמיכה מהלקוחות הקבועים תהיה משמעותית עבורכם.

אתם יכולים גם להשתמש בתמריץ נוסף: הציעו הגרלה לשובר מתנה לעסק שלכם לכל מי שיפרסם את שוברי המתנה - ככה תוכלו להגיע למגוון רחב של אנשים חדשים וגם לעזור למישהו אחר.

אל תעצרו רק בעמודים הרשמיים שלכם - פרסמו גם בקבוצות השכונתיות - תתפלאו לגלות כמה תהודה יש לשכנות טובה וכמה אנשים להוטים לתמוך בעסקים השכונתיים שלהם.4. אתם אנשי המכירות הטובים ביותר

השתמשו בצוות העובדים שלכם על מנת לשווק את השוברים החדשים. העובדים הנמצאים במגע יומיומי עם הלקוחות: הקופאים, הבריסטה, המלצרים ומנהלי המשמרת. דאגו שכל מי שפוגש לקוח יספר לו על פרוייקט שכונתי ועל שובר המתנה החדש שלכם. קשה להגיד לא לחיוך.

 

5. ספקו תמריץ נוסף

תוכלו להציע תמריץ נוסף לכל מי שמשלם באמצעות שובר המתנה שלכם: משהו קטן ומתוק ביחד עם החשבון או הנחה קטנה למי שבוחר לשלם בשובר. זה כמובן תלוי בכם לחלוטין.

הפיצו את הבשורה בכל דרך אפשרית ותדאגו לחווית לקוח מושלמת לכל מי שבוחר לתמוך בכם באמצעות השוברים.

ידוע שלקוח מרוצה יספר על כך לחברים שלו וכך תוכלו ליהנות פעמיים!

 


זהו, אלו הטיפים שלנו לבינתיים.

עמוד שבו ניתן לקנות שובר מתנה זה אחלה, אבל בלי העבודה שלכם ופרסום ברשתות חברתיות ובבית העסק כנראה לא תגיעו ליותר מדי לקוחות חדשים.

 

יש לכם רעיונות נוספים? ספרו לנו! נשמח לבצע תיקונים ותוספות בכתבה ולייצר תכנים נוספים לטובת כלל בעלי העסקים.

 

 

לכתבה הבאה

לכתבה הקודמת


השאירו תגובה

שימו לב, תגובות צריכות לעבור אישור לפני פרסומן